بسم الله الرحمن الرحیم

دعوت مردمی از دکتر سعید جلیلی جهت شرکت در انتخابات ریاست جمهوری 1400


جناب آقای دکتر سعید جلیلی نماینده محترم رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی

سلام علیکم

طلیعه گفتمان انقلاب اسلامی با زدودن نفاق و استکبار و گسترش حق شناسی و حق خواهی ظهور کرد. در گفتمان انقلاب اسلامی همانقدر که “جهاد سازندگی” مهم است “نهضت سوادآموزی” نیز اهمیت دارد همان میزان که فقر زدایی مهم است، هدایت و سعادت انسان در پرتو اسلام ناب نیز مهم است.

جناب آقای دکتر جلیلی به خوبی واقفید که در «گام اول»، انقلاب به یک انحطاط تاریخی طولانی پایان داد و کشور که در دوران پهلوی و قاجار به شدّت تحقیر شده و عقب مانده بود، در مسیر پیشرفت قرار گرفت. انقلاب، در گام نخست، رژیم ننگین سلطنت استبدادی را به حکومت مردم‌سالاری دینی تبدیل کرد و عنصر اراده‌ی ملّی را که جان‌مایه‌‌ی پیشرفت همه‌جانبه و حقیقی است در کانون مدیریت کشور وارد نمود؛ آنگاه جوانان را میدان‌دار اصلی حوادث و وارد عرصه‌ی مدیریّت کرد؛ روحیه‌ و باور «ما میتوانیم» را به همگان منتقل کرد و به برکت تحریم دشمنان،‌ اتّکاء به توانایی داخلی را به همه آموخت.

آرمان انقلاب اسلامی پرورش مردمانی از جنس سلیمانی ها و فخری زاده ها است تا با تکیه بر توان داخلی امید مستضعفان جهان را در تحقق عدالت جهانی زنده نگاه دارد.

جناب آقای دکتر جلیلی در گام دوم انقلاب، رهبر حکیم انقلاب شاخصه های مسیر‌ پیشرفت را تبیین نمودند: “علم و پژوهش، معنویّت و اخلاق، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزّت ملّی و روابط خارجی و مرزبندی با دشمن، سبک زندگی” اما عده ای در نگاهی ناقص و صرفا در ایام نزدیک به کارزار انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم مسیر سازش با غرب و توسعه عمرانی را بعنوان نیاز جامعه ایرانی معرفی می کنند. اگر ” گفتمان انقلاب اسلامی ” ناظر به گام دوم، مبانی و راهبرد خود را ارائه ندهد، ترس آن می‌رود که نگاه غیر اصیل، مسیر رشد جامعه را منحرف نماید.

اینک ما جمعی از فعالان فرهنگی، اجتماعی، علمی، حوزوی، تشکلی و … استان خراسان رضوی از شما که دارای فهم تئوریک انقلاب اسلامی و توان استخراج پاسخ مسائل روز انقلاب از مبانی آن، داشتن نگاه و تحلیل جهانی و ملی نسبت به مسایل امروز جامعه به واسطه تجربه حضور در سطوح عالی تصمیم‌گیری، داشتن نگاه واقعی و مستقیم نسبت به اولویت کشور به واسطه سفرهای استانی مستمر و تعامل با بدنه مردمی، رعایت اخلاق در نقد و عمل سیاسی و پرهیز از حاشیه‌‌سازی و جنجال‌های معمول سیاستمداران، نگاه دلسوزانه و فراجناحی در حل مسائل و مشکلات موجود کشور و ارائه راهکارهای عملیاتی به دولت، آشنایی و ارتباط با جوانان به‌عنوان موتور محرکه انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب اسلامی، برخورداری از سرمایه اجتماعی قابل اتکا در میان حزب‌الله و مورد اعتماد طیف‌های مختلف انقلابی هستید و توان اجرایی خود را در مسئولیت های خطیری همچون دبیری شورای عالی امنیت ملی در برهه‌ای حساس اثبات کرده‌اید و هم اکنون مورد وثوق امام انقلاب و نماینده معظم له در شورای عالی امنیت ملی هستید و همچنین با ایجاد دولت سایه برنامه های اجرایی سطح تراز انقلاب اسلامی را با نیروهای توانمند برای تشکیل دولت انقلابی و ولایی به ایران معرفی کرده اید، حضرت عالی را اصلح می‌شناسیم‌، و از شما دعوت می‌نماییم تا در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 بعنوان کاندیدای ” گفتمان انقلاب اسلامی” حضور یابید.

امضا دعوت مردمی:

  • درصورتیکه عضو تشکل هستید، و مایلید دعوت از طرف تشکل انجام شود نام تشکل را بنویسید:
نام و نام خانوادگیتحصیلاتشغلنام تشکل :
جمال یزدانیدکتریپژوهشگر
محمدرضا سعادتیفوق لیسانس
رسول زارعلیسانس مدیریتکارآفرین حوزه فناوری
نام و نام خانوادگیتحصیلاتشغلنام تشکل :
×
×

سبد خرید

[contact-form-7 404 "Not Found"]